Młynek stalowy Crush Grind Stockholm 17cm, srebrny

070280-3001 Crush Grind Crush Grind
275.00 PLN
275,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070280-3001
Wymiary

Wysokość: 16,8 cm
Średnica: 5,8 cm

Materiały
stal nierdzewna
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek stalowy Crush Grind Stockholm 17cm, srebrny to produkt minimalistyczny, a zarazem niezwykle przydatny w kuchni. Dzięki wyjątkowej formie młynek stalowy Crush Grind Stockholm 17cm, srebrny będzie świetnie prezentował się w domu, a także w lokalu gastronomicznym. Nadaje się zarówno do soli, jak i pieprzu – wystarczy zmienić etykietę na górze.

Specjalny mechanizm CrushGrind® sprawia, że urządzenie działa długo i bez awarii, skutecznie mieląc nawet twardą sól. Młynek stalowy Crush Grind Stockholm 17cm, srebrny ma obudowę przygotowaną w całości z nierdzewnej stali o satynowym wykończeniu.

Młynek stalowy Crush Grind Stockholm 17cm, srebrny jest eleganckim dodatkiem do kuchni w nowoczesnym stylu. Możesz postawić go również na stole, gdy gościsz u siebie przyjaciół lub rodzinę.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię