Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, dąb

070280-2002 Crush Grind Crush Grind
245.00 PLN
245,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
070280-2002
Wymiary

Wysokość: 16,8 cm
Średnica: 5,8 cm

Materiały
drewno dębowe
Ograniczenia

Opis produktu

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, dąb to produkt przygotowany do mielenia soli lub pieprzu. Każdy młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, dąb wyróżnia się cechami typowymi dla skandynawskiego designu. Z tego powodu jest nie tylko modny, ale i praktyczny.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, dąb ma wbudowany opatentowany mechanizm CrushGrind®. Nie tylko świetnie radzi sobie on z mieleniem, ale również jest odporny na uszkodzenia. Obudowa została przygotowana z drewna dębowego.

Młynek drewniany Crush Grind Stockholm 17cm, dąb ma naturalną barwę, przez co pasuje do wnętrz skandynawskich, ale i tradycyjnych. Możesz wykorzystać go do soli lub pieprzu – wystarczy, że zmienisz wskaźnik na jego szczycie na S lub P.

Marka

Crush Grind to duńska marka założona w 1994r. przez Ken’a Muff Lassen, który pasjonował się projektowaniem wysokiej jakości produktów gospodarstwa domowego i duńskimi konstrukcjami. Jej główną podstawą jest nieustanne dążenie do doskonałego połączenia duńskiej formy i funkcjonalności. Pierwszym produktem stworzonym przez Ken’a Muff Lassen był młynek do pieprzu z ceramicznym mechanizmem, który został opracowany w oparciu o zasadę działania starego moździerza.

Dziś Crush Grind słynie z produkcji młynków, a firmę prowadzi drugie pokolenie rodziny. W ich asortymencie znajdziemy młynki z ceramicznym mechanizmem do przypraw, suszonych ziół, a także kawy. Ich oferta jest funkcjonalna, kolorowa i z pewnością dla każdego!

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię