Sofa trzyosobowa Umage Lounge Around oak

5550+5550-1+5550-2 Umage Umage
9495.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
5550+5550-1+5550-2
Wymiary
wysokość: 67 cm
szerokość: 233 cm
głębokość: 76 cm
Materiały
lite drewno dębowe, sklejka z fornirem laminowanym, poliester, stal platerowana mosiądzem

Opis produktu

Trzyosobowa sofa Umage Lounge Around oak - wielofunkcyjny mebel wypoczynkowy. Zaprojektowana w sposób łatwy do personalizacji i własnej aranżacji. Charakteryzuje się prostą, czystą formą, nawiązującą do skandynawskiego designu. Siedziska oraz poduszki są niezwykle przyjemne w dotyku i miękkie, co zapewni największy komfort wypoczynku. Jedna z poduszek zawiera na odwrocie panel, który służy jako stolik. Oparcia sofy posiadają ozdobne otwory do których można przymocować dodatkowe akcesoria, zwiększające jej funkcjonalność: okrągły stolik lub ramię do lampy. Wedle uznania można je zamontować z prawej lub lewej strony. Sofę można również wyposażyć w dodatkowe poduszki, oparcia lub boczną kieszeń z kolekcji Umage Lounge Around. Trwała konstrukcja wykonana jest z litego drewna dębowego. Posiada 6 nóżek, które zapewniają stabilność. Sofa wbrew pozorom nie zajmuje dużo miejsca, dlatego zmieści się nawet do niewielkich wnętrz i dzięki swojej multifunkcyjności pozwoli wykorzystać każdą przestrzeń.

Marka

Umage to duńska marka znana wcześniej jako Vita Copenhagen - producent wyrafinowanego oświetlenia w przystępnych cenach. W roku 2018 marka podjeła decyzję o zmianie nazwy na Umage, a do oferty lamp dołączono również meble i akcesoria w skandynawskim stylu. Sama marka o zmianie nazwy mówi:

"Zdecydowaliśmy zmienić naszą nazwę, ponieważ wierzymy, że wszystkie rzeczy na świecie, które czynią życie wspaniałym robią ludzie, którzy są gotowi pójść o krok dalej i podjąć wyzwanie. W języku duńskim jest piękne słowo, które to określa - Umage. I to jest dokładnie to, co staramy się robić każdego dnia. Tak zmieniamy świat.
Umage".

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię