Stolik Alessi Blow Up

FC09 Alessi Alessi
1416.00 PLN
1 416,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
FC09
Wymiary
Ø 45 cm
wysokość 44 cm
Materiały
Stal szlachetna chromowana, szkło

Opis produktu

Zaskakująca oryginalność brazylijskiego designu. Dzieło braci Campana jest zaprzeczeniem standardów do których zdążył się przyzwyczaić europejski odbiorca. Twórcom zależało na uwolnieniu się od wpływów starego kontynentu – stąd stolik wyglądem przypominający uosobienie chaosu. Pręty z chromowanej stali szlachetnej wydają się być połączone zupełnie przypadkowo, niemal wbrew prawom fizyki.

Produkty marki Alessi pochodzące prosto z „Fabryki Włoskiego Designu” wyróżniają się niezwykłą formą, którą nadają im znani na całym świecie projektanci. To łączenie wysokich wymagań produkcyjnych z nowymi materiałami i niepowtarzalną estetyką wyglądu.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię