Świeca adwentowa Lyngby Rhombe, Ø 5 cm, biała

201730 Lyngby Porcelain Lyngby Porcelain
86.00 PLN
86,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
201730
Wymiary
Ø 5 cm
Wysokość 25 cm
Materiały
Wosk rafinowany

Opis produktu

Świeca adventowa Lyngby Rhombe 5 cm w kolorze białym powstała przy użyciu w pełni rafinowanego specjalnego wosku.

Jest to duża, typowo adwentowa świeca o średnicy podstawy 5 cm i wysokości 25 cm. Jest poręczna i zapewnia bardzo długi czas palenia. Dzięki dużej średnicy podstawy, świeca z serii Rhombe jest gruba i bardzo stabilna. Bez obaw możesz ją postawić na świątecznym stole w samym centrum wydarzeń.

Świeczka ma wygląd w odcieniach bieli i złota, dzięki czemu doskonale wpasuje się w świąteczny wystrój i domową atmosferę. Już na pierwszy rzut oka uwagę zwracaja eleganckie złote detale w kształcie nawiązującym do nazwy całej kolekcji - Rhombe.

Postaw świecę Lyngby Rhombe na świątecznym stole i pozwól, aby żywy ogień zapłonął nie tylko na knocie świeczki, ale także w sercach domowników.

Najważniejsze cechy produktu:

  • wykonane z wosku rafinowanego
  • kolor biały
  • złote ozdoby w kształcie rombów
  • średnica 5 cm
  • wysokość 25 cm

Marka

Lyngby Porcelain to duńska marka zajmująca się produkcją ręcznie robionej zastawy stołowej, dekoracji i lamp  z porcelany i ręcznie dmuchanego szkła. Najbardziej rozpoznawalnym produktem Lyngbu Porcelain jest oczywiście plisowany wazon, który początkowo był robiony wyłącznie z porcelany, teraz doczekał się swojego szklanego odpowiednika. Początki działalności działalności marki datuje się na lata trzydzieste XX w. Działając do późnych lat sześćdziesiątych, rzemieślnicy Lyngby Porcelain opracowali wiele niepowtarzalnych form i wzorów, które wywarły ogromny wpływ na historię duńskiego wzornictwa. Z manufakturą współpracowali między innymi: Joe Colombo, Aldo Bakker i Pili Wu co zaowocowało w wyjątkowe projekty, które zachwycają nietuzinkową formą i niejednokrotnie są spotkaniem różnych kultur.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię