Termos stalowy Stanley Legendary Classic 1 l, czarny

10-08266-002 Stanley Stanley
307.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (31-429), przy ul. Łukasiewicza 3. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10-08266-002
Wymiary
Pojemność: 1 l
średnica: 11,7 cm
wysokość: 35,8 cm
Materiały
stal nierdzewna 18/8, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Czarny, stalowy termos o pojemności 1 litra to element całej serii Stanley Legendary Classic. To prawdziwy must have wśród termosów – długo trzyma ciepło i jest w 100% szczelny.

Posiada przepływowy korek oraz uchwyt wykończony silikonem. Termos został wykonany z niezwykle wytrzymałej stali nierdzewnej 18/8.
Zastosowano izolację próżniową pomiędzy dwoma stalowymi ściankami, dzięki czemu termos utrzymuje zimną temperaturę napoju 24 godzin, gorącą 24 godzin, a lód lub napoje mrożone nawet do 5 dni.

Zakrętka termosu pełni również rolę kubka, Posiada podwójne ścianki, dlatego nie nagrzewa się zapewniając bezpieczeństwo i komfort użytkowania.
Nalewając płyn do kubka wystarczy lekko odkręcić korek i przechylić termos. Takie rozwiązanie chroni napój przed niepotrzebnym wychłodzeniem, a korek pozostanie na miejscu – nie ma obaw że się zgubi!

Mimo dużego rozmiaru jest bardzo poręczny. Składana rączka ułatwia korzystanie i przechowywanie, została dodatkowo powleczona silikonem, dzięki czemu dobrze trzyma się dłoni.
Szeroki wlot ułatwia nalewanie i pozwala na dokładne mycie. Termos można myć ręcznie lub w zmywarce.

Termosy Stanley doskonale sprawdzają się w warunkach survivalowych. Najwyższa jakość produkcji i niezwykła wytrzymałość to ich cecha charakterystyczna. Nie bez powodu termosy Stanley były używane podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, lotów w kosmos czy podczas wypraw nurkowych.

Marka

Od niemal stu lat firma Stanley jest liderem w produkcji termosów ze stalowym wkładem. Termosy Stanley charakteryzują się dużą wytrzymałością. Z powodzeniem sprawdziły się w ekstremalnych warunkach: używano ich podczas wojen i ekspedycji na biegun polarny, wraz z astronautami latały w kosmos i nurkowały z naukowcami w głębiny oceanów. Firma Stanley jest tak pewna niezawodności swoich produktów, że daje na nie dożywotnią gwarancję.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię