Zawieszka Alessi Re Coccinello

MJ16 8 Alessi Alessi
216.00 PLN
216,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MJ16 8
Wymiary
8,5 x 6 cm
wysokość; 8,5 cm
Materiały
porcelana

Opis produktu

Bajkowa zawieszka Alessi Re Coccinello, przedstawiająca Króla Biedronkę. Bogactwo jego szaty stanowi wyraz powodzenia i fortuny. Biedronka od wieków uznawana jest za symbol szczęścia i dostatku. Porcelanowa bombka jest dekorowana ręcznie, z największą starannością. Artyści włożyli wiele pracy oraz serca, by zadbać o każdy szczegół, co świadczy o jej wyjątkowości. Zawieszka wprowadzi niesamowity nastrój i powiew fantazji na świątecznym drzewku. Dekoracja będzie świetnym pomysłem na prezent, dla osób które kochamy, by uśmiechali się za każdym razem gdy popatrzą na tego uroczego, małego owada.
Kolekcja została zaprojektowana przez Marcello Joriego z połączenia inspiracji literaturą oraz własnej wyobraźni projektanta. Składa się z 6 zawieszek za którymi stoi indywidualna historia i uniwersalne przesłanie. Dekoracje symbolizują: Rodzinę, Sprawiedliwość i Dobroć, Wytrwałość, Romantyczną miłość, Powodzenie i Wiosenne Rozkwitanie.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Projektant

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię