Kubek termiczny Eva Solo To Go 0,35 l, czarny

567467 Eva Solo Eva Solo
154.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
567467
Wymiary
Pojemność 0,35 l
Ø 6,5 cm
wysokość 20 cm
Materiały
Stal szlachetna, tworzywo sztuczne, silikon

Opis produktu

Kubek termiczny Eva Solo z kolekcji To Go, w kolorze czarnym, o pojemności 350 ml. Został wykonany z wysokiej jakości matowej stali szlachetnej. Podwójne ścianki zapewniają skuteczną izolację próżniową, dzięki czemu wlane do butelki napoje długo pozostaną gorące lub zimne (nawet do 8 godzin). Dzięki zastosowanym materiałom produkt jest nie tylko wyjątkowo trwały i praktyczny, ale także zachowuje elegancki wygląd. Silikonowy pasek zapewnia wygodę trzymania i przenoszenia kubka. Produkt może być myty w zmywarce.
Eva Solo to duńska marka oferująca wysokiej klasy produkty codziennego użytku, zarówno w domu jak i na zewnątrz. Niebanalna forma przedmiotów Eva Solo łączy się z łatwością i wygodą użycia, dzięki czemu są wysoko cenione przez ich posiadaczy i nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach designu.

Marka

Duńska firma Eva Solo proponuje kolekcję wyjątkowo pięknych i przemyślanych przedmiotów do domu, doskonałych także na prezent. W ofercie marki Eva Solo znajdują się akcesoria do kawy i herbaty, zastawa stołowa, akcesoria kuchenne dopasowane estetyką do współczesnych kuchni otwartych na salon, oraz wyjątkowe dekoracje do domu i ogrodu. Niebanalne formy przedmiotów Eva Solo łączą się z łatwością i wygodą użycia. Dzięki temu nieustannie otrzymują nagrody na światowych wystawach design’u. Opinie klientów sklepu Czerwona Maszyna wskazują na to, że produkty Eva Solo są wysoko oceniane przede wszystkim ze względu na ich niewymuszoną elegancję oraz nieskazitelną jakość. 

Dlaczego Eva jest Solo? - poznaj historię marki.

Nagrody

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię