Czajnik elektryczny Stelton EM77 1,5 l, dark forest

890-6 Stelton Stelton
470.00 PLN
470,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
890-6
Wymiary

Długość: 20,2 cm

Szerokość: 13,5 cm

Wysokość: 25 cm

Materiały
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Zastosowanie

Opis produktu

Czajnik elektryczny Stelton EM77 1,5 l dark forest to połączenie minimalistycznego wyglądu i najwyższej funkcjonalności. Posiada 1500 ml pojemności, dzięki czemu świetnie sprawdzi się wieloosobowym rodzinom, a także podczas wspólnych kolacji i obiadów. Czajnik posiada wyjmowany filtr, który znacznie ułatwia jego czyszczenie.


Wygospodarowano specjalną przestrzeń na kabel, dzięki czemu możliwe jest jego sprawne chowanie. Czajnik posiada 25 cm wysokości oraz 13 cm średnicy. Jest to projekt Erika Magnussena. To minimalistyczny i jednocześnie niezwykle intrygujący produkt.


Czajnik elektryczny Stelton EM77 1,5 l dark forest to idealna alternatywa dla czajników na palniki, które dla wielu osób mogą okazać się niewygodne i mało funkcjonalne.

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Erik Magnussen - znany duński projektant, którego prace są prezentowane i podziwiane w muzeach na całym świecie. Zajmuje się tworzeniem mebli, zastawy stołowej oraz oświetlenia. Szczególnie upodobał sobie cylindryczne kształty, żywe kolory oraz wysokiej jakości materiały. Jego produkty wyróżnia minimalizm, charakterystyczny dla skandynawskiego designu. Magnussen jest laureatem Lunning Prize, Furniture Prize i Red Dot, a także wielu innych międzynarodowych nagród. Jego najbardziej popularnym projektem jest dzbanek próżniowy, stworzony dla marki Stelton. Do dzisiaj jest to najlepiej sprzedający się produkt tej firmy.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię