Lampa Seletti ścienna Sparrow taking Off

15315 Seletti Seletti
607.00 PLN
607,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 15 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
15315
Materiały
żywica

Opis produktu

Lampa Seletti ścienna Sparrow taking off przyciąga uwagę figurką przedstawiającą wróbla w locie. Ptak trzyma w łapkach ramię lampki, niczym gałązkę pochwyconą do budowania gniazda. Figurka została wykonana z białej żywicy epoksydowej z dużą dbałością o szczegóły, dzięki czemu wróbel wygląda jak prawdziwy.

 

Pozbawiona klosza żarówka jest przymocowana do cienkiego, długiego ramienia. Dzięki takiemu rozwiązaniu lampa zyskuje nowoczesny, nieco industrialny charakter


Lampa Seletti ścienna Sparrow landing nie tylko wniesie do wnętrza nieco światła. Będzie również jego niebanalną dekoracją, wobec której trudno przejść obojętnie. Nic dziwnego, w końcu zaprojektował ją Marcantonio – mistrz w tworzeniu designerskich przedmiotów użytku codziennego.

Marka

Seletti to fantazja włoskiej wyobraźni i prawdziwie eksperymentalne propozycje dodatków do wnętrz. Marka z pasją i niebywałą lekkością pomysłów prezentuje swoje projekty na największych targach designerskich na świecie. Seletti słynie z zaskakujących interpretacji przedmiotów codziennego użytku. Lampy w kształcie małp, porcelana udająca naczynia jednorazowe, stojak na parasole w kształcie kaloszy - te produkty budzą uśmiech i podziw dla odwagi projektantów.

Seletti często podejmuje też współpracę ze znanymi markami ze świata mody i designu - korzystając z ich doświadczeń tworzy nową "świeżą" jakość we wnętrzach. Tak powstała kolekcja Pantone, czy też Diesel Machine - "mechaniczna" aranżacja stołu.

Sklep Czerwona Maszyna ma w swej ofercie najlepsze linie Seletti - świadomie wybrane przedmioty, które uważamy za wyjątkowo udane eksperymenty z designem.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię