Zestaw 3 noży z osłonami Joseph Joseph Elevate™, multikolor

10528 Joseph Joseph Joseph Joseph
225.00 PLN
225,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10528
Wymiary
dł. ostrza: 8,9 cm, 11,4 cm, 16,5 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, japońska stal nierdzewna

Opis produktu

Zestaw 3 noży z osłonami Joseph Joseph Elevate™ multikolor to gwarancja szybkiego oraz komfortowego krojenia i siekania. Zestaw składa się noża szefa kuchni, noża do obierania oraz noża ząbkowanego. Każdy z nich wyposażono w zintegrowany wspornik, dzięki któremu ostrze nie dotyka powierzchni roboczej. Zapewnia to higienę na wysokim poziomie.


Ostrza noży wykonano z jakościowej, japońskiej stali nierdzewnej. Rączki z kolei – z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Każdy nóż posiada własną, ochronną osłonę plastikową, co umożliwia bezpieczne przechowywanie akcesoriów.


Zestaw 3 noży z osłonami Joseph Joseph Elevate™ multikolor jest przeznaczony wyłącznie do mycia ręcznego. Przewodnie to kolory to czerń i srebro.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię