Zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el. Sky

10525 Joseph Joseph Joseph Joseph
499.00 PLN
499,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10525
Wymiary
23 x 23 x 34 cm
Materiały
polipropylen, nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el. Sky to akcesoria, dzięki którym gotowanie stanie się po prostu przyjemniejsze. Zestaw składa się ze stojaka, a także szpatuły z otworami, łyżki do spaghetti, klasycznej łyżki, klasycznej szpatuły, a także łyżki wazowej i cedzakowej. Każde akcesorium posiada inny kolor rączki, co znacznie ułatwia identyfikację.


Niezależnie od tego, czy szukasz przyrządu do nalewania zup, odwracania mięsa, czy podsmażania warzyw – zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el. Sky to doskonałe rozwiązanie!


Wszystkie narzędzia możesz myć w zmywarce. Możesz przechowywać je na stojaku lub w szufladzie. Zostały wykonane z poplipropylenu, nylonu i silikonu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię