Szpatuła do jajek Joseph Joseph Elevate

20122 Joseph Joseph Joseph Joseph
69.00 PLN
69,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
20122
Wymiary
31 x 6,2 cm
Materiały
Silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Szpatułka do jajek Joseph Joseph Elevate pomoże Ci w poradzić sobie z jajkami w każdej postaci: omletami, jajecznicą, sadzonymi i w koszulkach. Jest poręczna i funkcjonalna. Elastyczna główka została wykonana z odpornego na wysoką temperaturę (do 270°C) silikonu. Dzięki temu nie tylko łatwiej będziesz zagarniać zawartość patelni czy garnka, ale nie porysujesz ich powierzchni. Szpatułkę możesz używać do podważania, przewracania, przenoszenia, mieszania lub oczyszczania patelni z resztek.

Przedmiot jest przyjazny także pod względem czystości: posiada zintegrowaną podpórkę, która unosi główkę nad powierzchnią blatu. W rączce znajduje się otwór, co pozwoli Ci zawiesić szpatułkę, jeśli w taki sposób organizujesz swoje akcesoria kuchenne. Można ją myć w zmywarce.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię