Szczypce stalowe Joseph Joseph Elevate™ Slimlie Steel

10536 Joseph Joseph Joseph Joseph
85.00 PLN
Produkt chwilowo niedostępny.


RODO
Administratorem Twoich danych osobowych jest Czerwona Maszyna 2.0 Karolina Gil Natalia Kasperowicz Sp.J. z siedzibą w Krakowie (30-149), przy ul. Balicka 56. Twoje dane osobowe będą przetwarzane w szczególności w celu umożliwienia świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania ze sklepu Czerwona Maszyna, w tym dokonywania transakcji w sklepie. Umożliwiamy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych. Czytaj pełną treść: Ochrona Danych Osobowych

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10536
Wymiary
31 x 2,8 x 5,5 cm (dł. x szer. x gł.)
Zastosowanie

Opis produktu

Szczypce stalowe Joseph Joseph Elevate™ Slimlie Steel to wysokiej jakości akcesorium przeznaczone do przewracania i nakładania mięsa, warzyw oraz innych produktów spożywczych. Zostały wyposażone w zintegrowaną podpórkę, która unosi główkę nad powierzchnią blatu i pozwala uniknąć bałaganu.


Długość szczypcy wynosi 31 cm, szerokość 2,8 cm, a głębokość – 5,5 cm. Zostały wykonane z połączenia stali nierdzewnej i tworzywa sztucznego. To produkt o wysokiej odporności na uszkodzenia, jak i działanie wysokich temperatur.


Szczypce stalowe Joseph Joseph Elevate™ Slimlie Steel są dostosowane do mycia w zmywarce. Srebrny kolor w porównaniu z piękną zielenią – zapewnia przyjemny dla oka efekt. Postaw na wysokiej klasy przyrząd do Twojej kuchni!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię