Zestaw 5 noży w bloku karuzeli Joseph Joseph Elevate™, multikolor

10527 Joseph Joseph Joseph Joseph
615.00 PLN
615,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10527
Wymiary
36 x 14 cm (wys. x śr.), dł. ostrza: 8,9 cm, 11,4 cm, 16,5 cm, 14 cm, 20,3 cm
Materiały
tworzywo sztuczne, japońska stal nierdzewna

Opis produktu

Zestaw 5 noży w bloku karuzeli Joseph Joseph Elevate™ multikolor składa się z noża krótkiego, z ząbkami, Santoku, noża szefa oraz tego przeznaczonego do pieczywa. Zestaw znajdzie zastosowanie w każdej kuchni, w której liczy się komfort i precyzja.


Ostrza zostały wykonane z japońskiej stali nierdzewnej, a rączki – z antypoślizgowego tworzywa sztucznego. Zastosowano technologię Elevate, dzięki której ostrze utrzymywane jest nad powierzchnią blatu. W ten sposób zachowujesz większą higienę!


Antypoślizgowy stojak umożliwia komfortowe przechowywanie noży. Zestaw 5 noży w bloku karuzeli Joseph Joseph Elevate™ multikolor jest przeznaczony do mycia ręcznego. To synonim jakości i zupełnie nowej odsłony komfortu.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię