Zestaw 4 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Slim 5el.

10542 Joseph Joseph Joseph Joseph
249.00 PLN
249,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10542
Wymiary
14 x 32,5 x 12 cm (szer. x wys. x gł.)
Materiały
nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 4 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Slim 5el. składa się z chochelki, łopatki z otworem, łyżki cedzakowej oraz łyżki do mieszania. Wyróżnia go nie tylko niepowtarzalny design, ale również wygoda w użytkowaniu. Rączki przyrządów są antypoślizgowe. Każda ma inny kolor, co ułatwia identyfikację.


Uchwyty przyrządów są odporne na temperatury do 270 stopni, a głowice – do 200 stopni. Narzędzia możesz śmiało myć w zmywarce. Praktyczny stojak należy czyścić ręcznie. Narzędzia wykonano z połączenia nylonu oraz silikonu. Nie zawierają BPA. Są odpowiednie również do delikatnych powierzchni nieprzywierających. Wybierz zestaw 4 narzędzi na stojaku Joseph Joseph Elevate™ Slim 5el. i ciesz się z komfortowego gotowania!

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię