Zaparzacz do kawy Stelton Cylinda Line 1 l powder

01-3-J-3 Stelton Stelton
999.00 PLN
Tego produktu nie ma już w naszej ofercie. Został wycofany.

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
01-3-J-3
Wymiary
Pojemność: 1 l
&3216; 15,9 cm
Wysokość: 20 cm
Materiały
Stal nierdzewna emaliowana, rączka: bakelit

Opis produktu

Zaparzacz do kawy (french press) Stelton Cylinda Line powder jest częścią limitowanej edycji kolekcji zaprojektowanej przez Arne Jacobsen'a w 1967 roku. Cylinda Line jest uznawana za synonim ponadczasowej klasy i elegancji. Zaparzacz, w pięknym kobiecym odcieniu różu ma idealnie cylindryczny korpus o podwójnych ściankach, dzięki czemu działa jak dzbanek termiczny długo utrzymując ciepło. Finezyjna rączka oraz specjalnie wyprofilowany dzióbek ułatwiają przelewanie napoju.

Zaparzacz do kawy Cylinda Line to wyjątkowy sposób na zaserwowanie aromatycznej kawy. Sprawdzi się zwłaszcza w czasie spotkań w większym gronie, gdyż ma pojemność aż ośmiu filiżanek (1 l).

Marka

Już od ponad 40 lat marka Stelton jest rozpoznawalna dzięki swojemu ścisłemu "językowi" projektowania, który bazuje na linii Cylinda-line, zaprojektowanej przez Arne Jacobsena. W oparciu o tę legendę powstała wizja przyszłościowa: zawsze być rozpoznawalną jako najbardziej zaskakująca, innowacyjna i funkcjonalna marka, która oferuje najwyższej jakości skandynawskie projekty. Silna wizja przyszłości w połączeniu z tradycją zapewniły sukces legendarnym projektom Stelton.

Projektant

Arne Jacobsen to światowej sławy projektant i architekt. Najważniejszy prekursor modernizmu w Danii. Zajmował się projektowaniem sztuki użytkowej, osiedli mieszkalnych oraz obiektów przeznaczonych do użytku publicznego. W swoich pracach zwracał szczególną uwagę na zachowanie proporcji. Jego zdaniem to właśnie one wyrażały piękno budynków oraz przedmiotów. Arne Jacobsen stworzył kultowe krzesła i fotele, a także kolekcję „Cylinda”, która urzeka prostym, cylindrycznym kształtem. Projekty Arme Jacobsena do dziś są uważane za synonim ponadczasowej klasy i elegancji.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię