Bombka Alessi Holyhedrics, dzwonek

ESA06 3 Alessi Alessi
105.00 PLN
105,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA06 3
Wymiary

Średnica: 5,2 cm
Wysokość: 12 cm

Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Holyhedrics dzwonek to prześliczny, uroczy element dekoracyjny, który doskonale zaprezentuje się na świątecznym drzewku. Posiada zielony kolor oraz przedstawia świąteczny dzwonek. Idealnie zaprezentuje się w towarzystwie innych bombek z tej serii.


Prezentowany produkt został wykonany ręcznie, dzięki czemu jest wyjątkowy i unikalny. Do jego produkcji wykorzystano wysokiej klasy szkło. Dodatkowo bombkę wyposażono w sznureczek, który umożliwia jej zawieszenie na choince lub w innym, dowolnie wybranym miejscu.


Bombka Alessi Holyhedrics dzwonek ma 12 cm wysokości i 5,20 cm średnicy. Wprowadzi do Twojego wnętrza magiczną atmosferę. Dzięki swej trwałości, może Ci posłużyć przez wiele lat!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię