Bombka Alessi Holyhedrics, Poświata

ESA06 5 Alessi Alessi
105.00 PLN
105,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA06 5
Wymiary

Średnica: 8,3 cm
Wysokość: 7,3 cm

Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Holyhedrics Poświata to połączenie elegancji i najwyższej jakości wykonania. Ta urocza bombka wyróżnia się za sprawą nietypowego kształtu. Oryginalności nadaje jej również głęboki, niebieski kolor.


Produkt jest szklany i ręcznie dmuchany. Każdy model jest dzięki temu unikalny i wyjątkowy. Nie ma dwóch, identycznych produktów. Ta urocza bombka została zaprojektowana przez Elenę Salmistraro. To artystka, która wprost uwielbia bawić się kolorami!


Bombka Alessi Holyhedrics Fraktal posiada 7,3 cm wysokości oraz 8,3 cm średnicy. Nadaje się do zawieszenia na choince, jednak jej zastosowanie wcale się do tego nie ogranicza. Równie ciekawie zaprezentuje się w innej kompozycji świątecznej, np. w stroiku.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię