Bombka Alessi Holyhedrics, Fraktal

ESA06 4 Alessi Alessi
105.00 PLN
105,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA06 4
Wymiary

Średnica: 8,5 cm
Wysokość: 8,5 cm

Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Bombka Alessi Holyhedrics Fraktal jest jedyną w swoim rodzaju dekoracją świąteczną o wszechstronnym zastosowaniu. Zawiesisz ją na choince, a także stworzysz z jej udziałem ciekawą kompozycję dekoracyjną. Bombka posiada różowy kolor oraz niebanalny wzór, który zachwyca już od pierwszego wejrzenia!


Ten uroczy produkt został wykonany ręcznie, z dbałością o każdy detal. Egzemplarze mogą się więc od siebie odrobinę różnić. Do produkcji bombki wykorzystano wysokiej jakości szkło. To gwarancja solidności i trwałości.


Bombka Alessi Holyhedrics Fraktal posiada 8,5 cm średnicy oraz 8,5 cm wysokości. Została zaprojektowana przez Elenę Salmistraro. Zawieś bombkę na swojej choince i ciesz się magiczną atmosferą!

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię