Szpic na choinkę Alessi Holyhedrics

ESA07 Alessi Alessi
192.00 PLN
192,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 20 dni roboczych. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
ESA07
Wymiary

Średnica: 7 cm
Wysokość: 24,3 cm

Materiały
dmuchane szkło

Opis produktu

Szpic na choinkę Alessi Holyhedrics to przepiękny element, którego nie może zabraknąć w te święta! Szpic na choinkę stanowi uzupełnienie i urozmaicenie świątecznego drzewka. Ten uroczy produkt wyróżnia się za sprawą wykonania z dmuchanego szkła oraz ręcznego zdobienia.


Dekoracja doskonale zaprezentuje się w towarzystwie bombek z tej samej serii. Stworzy z nimi spójną, estetyczną całość. Średnica produktu wynosi 7 cm, z kolei jego wysokość – 24,3 cm.


Szpic na choinkę Alessi Holyyhedrics to nie tylko sposób na odkrywanie nowych, tradycyjnych kształtów na nowo, ale także na stworzenie magicznej, świątecznej atmosfery. Dodatkowo szpic sprawdzi się również w roli prezentu dla najbliższej osoby.

Marka

Alessi to główna linia tzw. „Fabryki Włoskiego Designu” określanej też często „fabryką snów”. Od 1921 pod szyldem Alessi powstaje wyjątkowe wzornictwo pełne świeżości, kreatywności i niepowtarzalnych form, które podobają się na całym świecie. Design excellence Alessi, to umiejętność łączenia wysokich wymagań produkcyjnych dot. akcesoriów użytkowych i dekoracyjnych z nowymi materiałami, estetyką i nieprzeciętną jakością produktów. Dla Alessi tworzy dziś ponad 200 projektantów z całego świata (m.in. E. Sottsass, R.Sapper, A. Castiglioni, A. Rossi, S. Giovannoni, E. Mari, oraz A. Mendini). Prestiżowe nagrody m.in: 2012 GOOD DESIGN™ Awards. 

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię