Zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el.

10544 Joseph Joseph Joseph Joseph
449.00 PLN
449,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
10544
Wymiary
35,5 x 25 x 22 cm
Materiały
nylon, silikon
Zastosowanie

Opis produktu

Zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el. to zestaw, który znajdzie zastosowanie w każdej kuchni! Składa się z chochli, łyżki do spaghetti, łopatki cedzakowej, klasycznej łyżki oraz łyżki cedzakowej. Wszystkie elementy zostały umieszczone na obrotowej karuzeli, która zapewnia komfortowe przechowywanie narzędzi.


Każde narzędzie ma obciążony uchwyt, dzięki czemu głowice nie dotykają blatu. Ułatwia to zachowanie porządku. Narzędzia są przeznaczone do mycia w zmywarce, jednak nie należy pozostawiać ich w naczyniach podczas gotowania.


Zestaw 6 narzędzi na karuzeli Joseph Joseph Elevate™ 7el. wyróżnia się odpornością na wysokie temperatury. Każdy element wykonano z trwałego materiału bez BPA.

Marka

Angielska firma - JOSEPH JOSEPH™ - została założona przez projektantów- braci bliźniaków - Antony i Richard’a Joseph’ów i koncentruje się na wytwarzaniu przełomowych, innowacyjnych artykułów gospodarstwa domowego. W ofercie Joseph Joseph początkowo znajdowały się tylko akcesoria kuchenne, z czasem jednak poszerzono asortyment o funkcjonalne rozwiązania do przechowywania i estetyczne akcesoria łazienkowe. Bracia mówią: „Innowacje są sercem wszystkiego co dzieje się w Joseph Joseph. Dlatego stawiamy sobie cel - zidentyfikowanie problemów życia codziennego i zlikwidowanie ich poprzez umiejętne zaprojektowanie przedmiotu”

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię