Duża miska Bovlo Mind Pop, niebieski

MP12300 Bovlo Bovlo
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP12300
Wymiary
260 x 100 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Duża miska Bovlo Mind Pop, niebieski to produkt, bez którego trudno wyobrazić sobie funkcjonalną kuchnię. Prezentowany produkt ma 26 cm średnicy, co przekłada się na 2,5 litra pojemności. Takie naczynie świetnie nadaje się zarówno do przygotowywania i podawania sałatek, jak i jako misa do wyrastania ciasta.

Duża miska Bovlo Mind Pop, niebieski została wykonana ze stali emaliowanej – to oznacza, że jest w pełni odporna na uszkodzenia mechaniczne, w przeciwieństwie do bardziej klasycznych naczyń z ceramiki czy szkła. Została ręcznie pomalowana i pokryta warstwą szkliwa, co zapewnia kolorowi trwałość.

Duża miska Bovlo Mind Pop, niebieski może być również używana w piekarnikach czy bezpośrednio na kuchenkach każdego rodzaju.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię