Miska Bovlo Mind Pop, turkusowy

MP1501 Bovlo Bovlo
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1501
Wymiary
191 x 65 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Bovlo Mind Pop, turkusowy jest naczyniem wykonanym ze stali emaliowanej. Dla Ciebie to bardzo informacja, jeśli w domu masz małe dzieci lub to właśnie Tobie często zdarza się upuścić trzymaną miskę, co oznacza nie tylko konieczność sprzątania resztek, ale i częste uzupełnianie naczyń!

Miska Bovlo Mind Pop, turkusowy została pomalowana ręcznie i pokryta warstwą szkliwa. Takie połączenie to gwarancja, że kolor nie będzie blaknął w wyniku długiego użytkowania. Nie zaszkodzą mu również wysokie temperatury i mycie w zmywarce.

Miska Bovlo Mind Pop, turkusowy może być używana także w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza) lub bezpośrednio na kuchenkach każdego rodzaju, w tym indukcyjnych.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię