Miska Bovlo Mind Pop, żółty

MP1504 Bovlo Bovlo
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, do 6 tygodni. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1504
Wymiary
194 x 65 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Bovlo Mind Pop, żółty to interesująca propozycja przede wszystkim dla rodziców, których pociechy mają problem ze stabilnym trzymaniem naczyń. W przypadku misek wykonanych z ceramiki czy szkła upadek na kuchenne płytki oznacza natychmiastowe zniszczenie – ale nie, jeśli będą to prezentowane miski! To zasługa wykonania ich ze stali emaliowanej.

Miska Bovlo Mind Pop, żółty mają 900 ml pojemności, dzięki czemu nadają się zarówno do serwowania zup, jak i sałatek czy pomniejszych dań.

Miska Bovlo Mind Pop, żółty może być myta w zmywarce. Oprócz tego możesz wykorzystać ją np. do zapiekania deserów:. Miska nadaje się do użytku w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza) oraz bezpośrednio na kuchenkach każdego rodzaju, w tym indukcyjnych.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię