Duża miska Bovlo Mind Pop, żółty

MP12304 Bovlo Bovlo
150.00 PLN
150,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: w następnym dniu roboczym. Produkt dostępny w magazynie
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP12304
Wymiary
260 x 100 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Duża miska Bovlo Mind Pop, żółty to naczynie, które zostało wykonane z metalu – dzięki temu masz pewność, że nie zaszkodzi mu nawet upadek na kuchenne płytki. To bardzo duże udogodnienie, szczególnie jeśli masz w domu małe dzieci, które chcą pomagać, ale nie ufasz im w kwestii bezpieczeństwa naczyń.

Duża miska Bovlo Mind Pop, żółty została ręcznie pomalowana i pokryta warstwą szkliwa. Takie wykończenie zabezpiecza kolor przed blaknięciem. Dzięki temu miska będzie prezentować się estetycznie nawet po wielu użyciach.

Duża miska Bovlo Mind Pop, żółty  może być używana bezpośrednio w piekarnikach (do 250 stopni Celsjusza) oraz także na kuchenkach każdego rodzaju (w tym indukcyjnych). Dzięki temu szybko podgrzejesz ich zawartość, bez konieczności szukania i brudzenia dodatkowego naczynia.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię