Miska Bovlo Mind Pop, różowy

MP1503 Bovlo Bovlo
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1503
Wymiary
193 x 65 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Bovlo Mind Pop, różowy jest produktem wykonanym z metalu. Dzięki temu naczynie jest w pełni odporne na uszkodzenia mechaniczne. Nie zaszkodzi mu nawet upadek na kuchenne płytki. Wybierz tę miskę, jeśli zależy Ci na trwałych naczyniach i masz już dość tych ceramicznych czy szklanych, których upuszczenie oznacza niemal pewne zniszczenie.

Miska Bovlo Mind Pop, różowy została pomalowana ręcznie, a oprócz tego pokryto ją warstwą szkliwa. To oznacza, że sam kolor nie będzie blaknął nawet w wyniku długiego użytkowania. Nie zaszkodzą mu też wysokie temperatury czy mycie w zmywarce.

Miska Bovlo Mind Pop, różowy może być używana w piekarniku (do 250 stopni Celsjusza) albo bezpośrednio na kuchenkach każdego typu. Nadaje się również do podgrzewania zawartości bezpośrednio na kuchenkach indukcyjnych.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię