Miska Bovlo Mind Pop, niebieski

MP1500 Bovlo Bovlo
120.00 PLN
120,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: do 5 dni roboczych.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
MP1500
Wymiary
190 x 65 mm
Materiały
stal emaliowana
Typ kuchni
Zastosowanie

Opis produktu

Miska Bovlo Mind Pop, niebieski to produkt, który przyda się w każdej kuchni. Jeśli szukasz nowego kompletu misek lub chcesz uzupełnić ten już posiadany, rozważ zakup trwalszego produktu! A właśnie takim jest miska wykonana ze stali emaliowanej – materiału, któremu nie zaszkodzi nawet upadek na kuchenne płytki.

Miska Bovlo Mind Pop, niebieski ma 19 cm szerokości, 6,5 cm wysokości i 900 ml średnicy. Dzięki temu świetnie nadaje się do codziennego użytku, na przykład podawania sałatek czy zup.

Miska Bovlo Mind Pop, niebieski została pomalowana ręcznie i pokryta warstwą szkliwa, dzięki czemu kolor nie blaknie zarówno w wyniku mycia w zmywarce, jak i działania wysokich temperatur.

Marka

Bovlo (w języku esperanto „miska”). W jej ofercie dostępne są wyłącznie stalowe, emaliowane naczynia. Wszystkie bajecznie kolorowe! Naczynia emaliowane marki Bovlo są bardzo trwałe i, przy stosowaniu się do kilku wskazówek, niemal niezniszczalne. Każde naczynie jest zdobione ręcznie, dzięki czemu jest niepowtarzalne.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię