Lampa Little Lights Miś, forest brown

LL015-470 Little Lights Little Lights
825.00 PLN
825,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL015-470
Wymiary
25,5x36x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Miś forest brown to dodatek przeznaczony do pokoju dziecięcego. Stanowi źródło przyjemnego i klimatycznego oświetlenia. Doskonale sprawdzi się podczas zasypiania, czytania książek, jak i przy wieczornych zabawach. Lampę wykonano ręcznie w małej manufakturze, w Krakowie.


Do jej produkcji wykorzystano naturalne drewno sosnowe. Jest to produkt trwały, bezpieczny i niezwykle estetyczny! Dzięki temu pełni nie tylko funkcję źródła światła, ale również ciekawej pamiątki i elementu dekoracyjnego.


Lampa Little Lights Miś forest brown przedstawia uroczego misia, który zachwyci każdego malucha. Jednym kliknięciem pozwala ustawić timer, by lampka świeciła się przez określony, dowolnie wybrany czas.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię