Lampa Little Lights Dino T.Rex, mesozoic wood

LL057-000 Little Lights Little Lights
799.00 PLN
799,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL057-000
Wymiary
38,5×26,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino T. Rex mesozoic wood to lampka nocna o charakterystycznym dla drewna kolorze. Stanowi dobrą propozycję dla każdego dziecięcego pokoju, niezależnie od stylu, w jakim go urządzono. Jego wymiary wynoszą 38,5 x 26,5 x 5,5 cm.


Czas świecenia lampki wynosi około 10 tysięcy godzin. W zestawie znajduje się również pilot z funkcją ściemniania. Dodatkowo lampa posiada przygotowany otwór montażowy, dzięki któremu możliwe jest jej zawieszenie.


Lampa Little Lights Dino T.Rex mesozoic wood łączy funkcję praktyczną z dekoracyjną. Będzie stanowić niepowtarzalną pamiątkę, która zostanie z maluchem na długie lata. Postaw na jedyną w swoim rodzaju lampę i spraw, by pokój dziecka zyskał na oryginalności!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię