Lampa Little Lights Dino Mini, military green

LL072-445 Little Lights Little Lights
425.00 PLN
425,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL072-445
Wymiary
24x21x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Mini military green to doskonałe uzupełnienie każdego pokoju dziecięcego. Pozwoli stworzyć przyjemną atmosferę i delikatnie oświetli przestrzeń. Sprawdzi się podczas zabawy, zasypiania, jak i przy czytaniu książek. Dzięki tej wyjątkowej lampie, żadna noc nie będzie straszna!


Produkt został ręcznie wykonane w 100% z naturalnego drewna sosnowego w małej, krakowskiej fabryce. To zarówno źródło światła, jak i wyjątkowy element dekoracyjny. Lampa posiada wbudowany ściemniacz, który pozwala intensywność światła do indywidualnych potrzeb.


Lampa Little Lights Dino Mini military green może z powodzeniem świecić całą noc. Nie nagrzewa się i zużywa niewiele energii. Wykorzystuje innowacyjną technologię LED.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię