Lampa Little Lights Dino Triceratops, military green

LL049-445 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL049-445
Wymiary
20,5×43,5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Dino Triceratops military green to niecodzienne źródło światła nawiązujące do triceratopsa. Zachwyci każdego miłośnika dinozaurów! Pełni funkcję lampy i ciekawego elementu dekoracyjnego. Będzie stanowić pamiątkę na długie lata.

Produkt wykonano z litego drewna sosnowego. Jego wymiary wynoszą 49 x 23 x 5,5 cm. Lampa posiada wymienialne diody LED, których czas świecenia wynosi około 10 tysięcy godzin.


Lampa Little Lights Dino Triceratops military green została wyposażona w pilot z funkcją ściemniania, a także timer, pozwalający ustawić czas świecenia na 30, 60 lub 90 minut. Produkt uzyskał certyfikaty CE, FCC i RoHS. Lampa oferuje również możliwość zawieszenia dzięki przygotowanemu otworowi w tylnej części.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię