Lampa Little Lights Jeżyk, autumn brown

LL055-467 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL055-467
Wymiary
25,5×30×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Jeżyk autumn brown to przepiękny dodatek, który sprawdzi się w każdym pokoju dziecięcym. Został wykonany z drewna sosnowego, a więc jest to produkt naturalny i wysoce wytrzymały.


To zarówno praktyczny, jak i niezwykle estetyczny element. Stanowi niepowtarzalną dekorację pokoju dziecięcego, obok której nikt nie przejdzie obojętnie! Zapewnia przyjemne, klimatyczne oświetlenie podczas zabawy i czytania książek przed snem. Posiada ściemniacz, a więc intensywność światła możesz dostosować do swoich potrzeb.


Lampa Little Lights Jeżyk autumn brown nie nagrzewa się i zużywa niewiele energii. Wykorzystuje innowacyjną technologię LED, którą wyróżnia długa żywotność i ekologia. To propozycja, obok której ciężko jest przejść obojętnie!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię