Lampa Little Lights Koń, light purple

LL009-343 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL009-343
Wymiary
29x38x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Koń light purple to dziecięca lampka nocna, która urozmaici każdy wieczór! Zapewni klimatyczne, wysokiej jakości światło, które sprawdzi się podczas zabaw i przed snem. 


Została wyposażona w timer oraz ściemniacz na pilocie. Jasność możesz więc dostosować do okazji i aktualnego zajęcia. Lampy z tej serii uzyskały certyfikat TÜV Rheinland, który wydawany jest produktom odznaczającym się najwyższą jakością.


Lampa Little Lights Koń light purple stanowi pamiątkę, która zostanie z dzieckiem na długie lata! Została zaprojektowana z dbałością o każdy szczegół. Wykonano ją z naturalnego drewna sosnowego w małej, polskiej manufakturze. To produkt, obok którego ciężko jest przejść obojętnie!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię