Lampa Little Lights Krokodyl, papkin green

LL052-375 Little Lights Little Lights
829.00 PLN
829,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL052-375
Wymiary
20x43x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Krokodyl papkin green to zielona, oryginalna lampka nocna przeznaczona dla dzieci. Przedstawia uroczego krokodyla, dzięki czemu świetnie wpisze się w dziecięce pokoje. Jest zasilana prądem sieciowym.


Produkt wykonano z dbałością o każdy szczegół, w małej, krakowskiej manufakturze. Wykorzystano do tego lite drewno sosnowe. Lampa jest więc naturalna, wytrzymała i solidna. Jest przedmiotem codziennego użytku, jak i niepowtarzalną pamiątką każdego malucha.


Lampa Little Lights Krokodyl papkin green nie nagrzewa się i zużywa stosunkowo niewiele energii. Z pomocą jednego kliknięcia pozwala ustawić timer na 30, 60 lub 90 minut. Po upływie określonego czasu lampa wyłącza się automatycznie.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię