Lampa Little Lights Łabędź, wood

LL050-000 Little Lights Little Lights
799.00 PLN
799,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL050-000
Wymiary
36×31.5×5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Łabędź wood to urocze i jedyne w swoim rodzaju źródło światła, przedstawiające przepięknego łabędzia. Dzięki dopracowaniu i zwróceniu uwagi na każdy detal, lampa stanowi wspaniałą pamiątkę i element dekoracyjny.


Wykonano ją ze 100% naturalnego drewna sosnowego w małej, krakowskiej manufakturze. Posiada wbudowaną opcję ściemniacza, dzięki czemu światło możesz dostosować do swoich indywidualnych potrzeb.


Lampa Little Lights Łabędź wood jest zasilana prądem sieciowym, dzięki czemu jest to propozycja ekologiczna i trwała. Zarówno w lampie, jak i w kablu, płynie bezpieczne, niskie napięcie 5 V. Wybierz lampę Little Lights Łabędź i stwórz niepowtarzalny klimat w dziecięcym pokoju!

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię