Lampa Little Lights Piesek Mini, mashroom on green

LL068-376 Little Lights Little Lights
425.00 PLN
425,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL068-376
Wymiary
13x21x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Piesek Mini mashroom on green to niebanalna lampka nocna, przedstawiająca stojącego pieska. Zachwyci każdego malucha! Uzupełni przestrzeń i stanie się pamiątką na długie lata. Lampa posiada wbudowaną technologię LED.


Wykonano ją w małej manufakturze w Krakowie z litego drewna sosnowego. To produkt naturalny i niezwykle uroczy. Uzyskał certyfikaty CE, FCC i RoHS. Włącznik znajduje się na białym kablu. Dodatkowym atutem jest możliwość zawieszenia, bowiem lampa posiada przygotowany otwór montażowy.


Lampa Little Lights Piesek Mini mashroom on green może świecić przez całą noc – jest w pełni bezpieczna. Nie nagrzewa się, a jednym z jej wielu atutów jest energooszczędność. Jednym kliknięciem możesz ustawić timer.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię