Lampa Little Lights Sarna, forest light brown

LL002-473 Little Lights Little Lights
825.00 PLN
825,00 zł
Dostawa od 16,00 zł
Wysyłka: Produkt na zamówienie, czas produkcji 4 tygodnie. Potwierdzimy termin.
Zamów przez email bok@czerwonamaszyna.pl

Specyfikacja i dane techniczne

Kod producenta
LL002-473
Wymiary
18x34x5,5 cm
Materiały
lite drewno sosnowe
Zalecane źródło światła
lampki LED ciepły biały  2,2W

Opis produktu

Lampa Little Lights Sarna forest light brown to doskonale urozmaicenie każdego pokoju dziecięcego! Jest to zarówno intrygująca ozdoba, pamiątka, jak i źródło klimatycznego światła. Znajdzie zastosowanie podczas czytania książek, jak i w trakcie dziecięcej zabawy.


Produkt wykonano z wysokiej jakości litego drewna sosnowego. To materiał nie tylko naturalny, ale również wysoce wytrzymały i odporny na uszkodzenia. Lampa stanowi więc inwestycję na wiele kolejnych lat.


Lampa Little Lights Sarna forest light brown przedstawia uroczą sarenkę, która doskonale uzupełni dziecięcą przestrzeń. Można umieścić ją na komodzie, szafce, a nawet i powiesić na ścianie – posiada bowiem przygotowany otwór montażowy.

Marka

Little Lights to mała, rodzinna manufaktura z Krakowa, która tworzy drewniane lampki. Ich historia rozpoczęła się od flagowej lampki – śpiącego liska. Tworząc pierwszy projekt chcieli by lampka była słodkim zwierzakiem, który będzie wylegiwał się koło łóżka. Marzyli o tym by lampka nie była tylko piękną dekoracją, ale by również była funkcjonalna. By mogła towarzyszyć Wam podczas spania czy też czytania i tak też się stało. Little Lights tworzy teraz lampki z drewna sosnowego, które zachwyca swoim zapachem, fakturą, ale i historią. Większość czynności podczas produkcji wykonują ręcznie, dlatego każdy egzemplarz jest wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju. Właściciele Little Lights mają piękną ideę by lampki dla Was tworzone były nie tylko funkcjonalnym i ładnym przedmiotem codziennego użytku, ale również pamiątką, która pozostanie w rodzinie na długie lata i być może będzie przekazywana z pokolenia na pokolenie.

Opinie

0,0 średnia ocena klientów
0 0 5 0
Ten produkt nie posiada jeszcze opinii.
Bądź pierwszym i Dodaj własną opinię