Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm

Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm
Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm
x zamknij

Drzewka na biżuterię Koziol Pi:P 30,5 cm

Koziol
Wysokość 30,5 cm
12,6 x 23,6 cm
Tworzywo sztuczne
 
Oryginalne stojaki na biżuterię – w kształcie kolorowych drzewek, które podkreślą kolory wieszanej na nich biżuterii i będą stanowić nietuzinkową dekorację garderoby. Na jednej z gałązek przysiadł sobie mały ptaszek – charakterystyczny element kolekcji Pi:P. Podstawka do której przymocowane jest drzewko ma specjalnie podwyższone brzegi tworzące nieckę, w której trzymać można kosmetyki, drobniejszą biżuterię czy podręczne akcesoria pielęgnacyjne.
Pozytywne inspiracje, zabawa formą i piękne kolory! Produkty marki Koziol to niemieckie tradycje produkcji i renoma od 1927 roku. Słynne 3x 100%: 100% produkcji niemieckiej, 100% recyklingu i 100% jakości i czystości produkcyjnej.
Produkty wolne od melaminy i często stosowanego BPA.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.