Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Organizery do szuflad Joseph Joseph

Organizery do szuflad Joseph Joseph
Organizery do szuflad Joseph Joseph Organizery do szuflad Joseph Joseph Organizery do szuflad Joseph Joseph Organizery do szuflad Joseph Joseph
x zamknij

Organizery do szuflad Joseph Joseph

Joseph Joseph
Studio17 Design
Wymiary złożonego organizera: 28 x 36,5 x 5,5 cm
wymiary rozłożonego organizera: 48 x 36,5 x 5,5 cm
Tworzywo sztuczne
 
Regulowane organizery.
Gwarancja porządku w każdej, nawet najbardziej zagraconej kuchennej szufladzie.
Organizer składa się z dwóch części, które można rozsunąć na pożądaną szerokość, dopasowując go do szuflad o różnych rozmiarach: od bardzo wąskich (29 cm) do dość szerokich (48 cm). Rozsunięte części blokują się nawzajem, co zapobiega ich przesuwaniu podczas użytkowania.
Pojemnik główny ma 4 wgłębienia na sztućce i dodatkowo niewielką, ruchomą miseczkę na drobne przedmioty. W bocznej części (w zależności od tego, jak daleko jest odsunięta) można umieścić noże i inne dłuższe narzędzia kuchenne.
Aby zamontować organizer w szufladzie, należy ustawić dolną tacę w prawym rogu, nałożyć główną część, zaczynając od umieszczenia jej w lewym rogu szuflady i docisnąć, aby oba elementy się połączyły.
Myć ręcznie.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.