Czerwona Maszyna. Prezenty dla niej, prezenty dla niego

Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn

Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn
Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn
x zamknij

Stojaki na pinezki Qualy Squirrel & Acorn

acme
6 x 6,5 x 8 cm
Tworzywo sztuczne
 
Stojaczki na pinezki - w kształcie wiewiórek to rewelacyjny sposób na to, by się zorganizować! Każdy z żołędzi pilnowanych przez wiewiórkę ma u podstawy pinezkę, więc można ich użyć do przyczepiania karteczek z wiadomościami na ścianie czy tablicy korkowej. Gdy już nie będą potrzebne - układa się je z powrotem przy wiewiórce, gdzie na pewno się nie zgubią. Praktyczny gadżet do biura i pokoju dziecka.
Akcesoria Qualy to połączenie zaskakujących pomysłów, mocnych barw i troski o ekologiczną produkcję. Niemal 100% produktów Qualy powstaje z materiałów z recyklingu. Same opakowania są stworzone w oparciu o kartony z recyklingu i nadruki tworzone tuszem sojowym.

Wybierz z listy interesujące przedmioty. Wpisz liczbę sztuk by dodać przedmioty do torby.

Stojak na pinezki Qualy Squirrel & Acorn zielony
Sprawdź koszt dostawy
36.00 zł 45.00 zł
Oszczędzasz
19%
Wysyłka natychmiast!
Jest w magazynie
Dostępna tylko 1 sztuka! Więcej nie będzie.
Czerwony papier + 4.00 zł
Do realizacji zamówienia zawierającego ten przedmiot wymagamy 30% zaliczki.
W czerwony ryflowany papier owijamy oryginalne opakowanie i dodajemy kremową kokardę. To eleganckie i proste opakowanie.
Specjalne pudełko prezentowe, wykonane z twardej tektury oklejonej czerwonym papierem z zewnątrz i białym wewnątrz. Twój prezent zostanie owinięty kremową bibułką i umoszczony wygodnie w środku.Zamknięte pudełko zostanie przewiązane szeroką jedwabistą wstążką.
Oferta dnia
Odbiór zamówień: Kraków, ul. Wileńska 4 tel. 12 312 4000,
Pon.-Pią. 9-19, Sob 11-15.